| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Akış hızı | 63L/dak |
| akışı bölme | 8-12L/dk |
| MAKARALAR | 1-10 makara |
| Malzeme | Dökme demir |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Kaldırma Silindiri, Kütük Ayırıcı Silindir |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış sonrası servis sağlandı | 24 saat çevrimiçi hizmet |