| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 63 l/min |
| Przepływ dzielenia | 8-12 l/min |
| Szpule | 1-10 szpul |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | 24 godziny usługi online |