| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Moc | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny wielostopniowy o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Podnośnik siłownika hydraulicznego, Cylinder podnoszenia |
| Aplikacja | Mechaniczny siłownik hydrauliczny do pojazdów ciężkich |
| Scena | Zwyczaj |
| Typ mocowania | Kolczyk, kołnierz, stopka, czop, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder hydrauliczny Parker/Hyva |
| Aplikacja | Maszyny budowlane / Maszyny rolnicze / Urządzenia sanitarne i pojazdy specjalne |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |