| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinderkrik, hefcilinder |
| Sollicitatie | Mechanische hydraulische cilinder voor zware voertuigen |
| Fase | aangepast |
| Montagetype | Oorbel, flens, gaffel, voet, tap, aanpasbaar |
| Productnaam | ineenschuivende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Cilinder Parker/Hyva hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Bouwmachines / Landbouwmachines / Sanitaire voorzieningen en speciale voertuigen |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |