| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders bevestigen, hydraulische cilindercomponenten |
| Sollicitatie | Kipper, landbouwmachines |
| Fase | Aanpasbaar |
| Materiaal | Q345B、45# |
| Productnaam | telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Telescopische cilinder, cilinder telescopisch |
| Sollicitatie | Landbouwcilinder |
| Materiaal | 45#/Aanpasbaar |
| Logo | Volgens de vraag |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Aan de voorkant gemonteerde telescopische cilinder, telescopische cilinder aan de onderkant |
| Sollicitatie | kiepwagen cilinder |
| Montagetype | Aanpasbaar |
| Functie | Heffen en lossen |
| Productnaam | Telescopische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder herbouwen, hydraulische ramcilinder |
| Sollicitatie | Ontladingsplatform |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Hoge drukKogelklep |
|---|---|
| Trefwoorden | 1 2 inch hogedrukkogelkraan, 3 8 hogedrukkogelkraan |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Belangrijke functies | Stabiele vergrendeling • Nauwkeurige bediening • Veilig en betrouwbaar |
| Productnaam | Hydraulisch slot |
|---|---|
| Trefwoorden | hydraulisch slot in hydraulisch systeem, hydraulische stempelcilinders aan de voor- en zijkant |
| PN | 32 MPa |
| Nominale stroomsnelheid | 40L/min |
| Gebruik | hydraulische cilinders |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker hydraulische reductiemotor, hydraulische reductiemotor met lage snelheid |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Nominale snelheid | 1500 r/min |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |