| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mocowanie cylindrów hydraulicznych, elementów cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Wywrotka, maszyny rolnicze |
| Scena | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Q345B, 45# |
| Nazwa produktu | silnik hydrauliczny teleskopiczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder teleskopowy, Cylinder teleskopowy |
| Aplikacja | Cylinder rolniczy |
| Tworzywo | 45#/Konfigurowalny |
| Logo | Według zapotrzebowania |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik teleskopowy montowany z przodu, Cylinder teleskopowy pod podwoziem |
| Aplikacja | cylindery z ciężarówki |
| Typ mocowania | Możliwość dostosowania |
| Funkcjonować | Podnoszenie i rozładunek |
| Nazwa produktu | Cylinder teleskopowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Regeneracja siłownika hydraulicznego, siłownika hydraulicznego |
| Aplikacja | Platforma rozładunkowa |
| Kolor | Zwyczaj |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 1 2-calowy wysokociśnieniowy zawór kulowy, 3 8 wysokociśnieniowy zawór kulowy |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kluczowe funkcje | Stabilne blokowanie • Precyzyjne sterowanie • Bezpieczne i niezawodne |
| Nazwa produktu | Blokada hydrauliczna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | blokada hydrauliczna w układzie hydraulicznym, przednie i boczne siłowniki hydrauliczne blokady podp |
| PN | 32 MPa |
| Znamionowe natężenie przepływu | 40l/min |
| Stosowanie | Cylindry hydrauliczne |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny motoreduktor Parkera, hydrauliczny motoreduktor o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |