| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 63L/min |
| Het verdelen Stroom | 8-12 L/min |
| Spolen | 1-10 spoelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Sollicitatie | Originele klep beste vervanging |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Originele klep beste vervanging |
| Productnaam | Meertrapscilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische hefcilinder, cilinder voor houtkloof |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service verleend | 24 uur online service |