| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Krikosu, Kaldırma Silindiri |
| Başvuru | Ağır Vasıta Mekanik Hidrolik Silindir |
| Sahne | Gelenek |
| Montaj Tipi | Küpe, Flanş, Çatal Ayak, Muylu, Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindir Parker/Hyva Hidrolik Silindir |
| Başvuru | İnşaat makineleri / Tarım makineleri / Temizlik ve özel araçlar |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |