| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά αντλίας συμπλέκτη PGP/PGP |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χαρακτηριστικά | Αποδοτικότητα |
| Σύμφωνος | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλίες vikings, αντλία εμβόλου άξονα |
| Έκδοση φλάντζας | UNI (3 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 40 ec/rev |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία περιστροφικού εμβόλου, εμβολοφόρος αντλία rexroth |
| Έκδοση φλάντζας | ISO (4 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 80 cc/στροφ |
| Ταχύτητα | 800-1300 rpm/min |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία αλουμινίου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία γραναζιών bucher/hyva、Υδραυλικό σύστημα περονοφόρου ανυψωτικού |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτιμημένη πίεση (MPA) | 20 |
| Μέγιστη πίεση (Mpa) | 25 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία μεταβλητού εμβόλου, αντλία εμβόλου λαδιού |
| Συσκευασία | ξύλινο κουτί |
| Υψος | 19,35 ίντσες |
| Μήκος | 10,48 ίντσες |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα δύο θέσεων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης διπλής κατεύθυνσης G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Χρήση | 2-way βαλβίδα σφαιρών |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Σωληνοειδές - χρησιμοποιημένη κατευθυντική βαλβίδα ελέγχου |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |