| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος κινητήρας, Υδραυλικός κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 56 cm³/στροφ |
| Ονομαστική ροπή | 356 N・m |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου υψηλής ροπής |
| Εφαρμογή | Μίξερ διαμετακόμισης, εκσκαφέας, οδοστρωτήρας |
| Εκτόπισμα | 105 cm³/στροφ |
| Υπηρεσία εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, Υδραυλικός κινητήρας χαμηλών στροφών |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 400 έως 3000 σ.α.λ |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Κατεύθυνση περιστροφής | αμφίδρομος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 63L/min |
| Ροή διαίρεσης | 8-12L/min |
| ΠΑΡΑΡΑΣΤΕΣ | 1-10 κουβάρια |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Διαλείπων | 275 bar |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας τύπου γραναζιού, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη Ταχύτητα | Μέχρι 2400 στροφές ανά λεπτό |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας εμβόλου υψηλής ταχύτητας, κινητήρας αξονικού εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 55 cm³/στροφ |
| Ρουλεμάν | Πρότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Κατασκευών, Επισκευή Αντλιών |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| MOQ | Χωρίς MOQ για κάλτσες |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |