| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor, hydraulische zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 56cm³/omw |
| Nominaal koppel | 356 N・m |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met hoog koppel |
| Sollicitatie | Transitmixer, graafmachine, wals |
| Verplaatsing | 105cm³/omw |
| Garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 63L/min |
| Het verdelen Stroom | 8-12 L/min |
| Spolen | 1-10 spoelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hoge snelheid zuigermotor, axiale zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 55cm³/omw |
| Lagers | Standaard |
| Productnaam | Drukregelklep hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | rexroth pompregelklep |
| Sollicitatie | Bouwmachines, bouwmachines, pompreparatie |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| MOQ | Geen MOQ voor kous |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |