| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy, hydrauliczny silnik tłokowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 56cm³/obr |
| Nominalny moment obrotowy | 356 Nm |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o wysokim momencie obrotowym |
| Aplikacja | Mieszalnik transportowy, koparka, walec drogowy |
| Przemieszczenie | 105cm³/obr |
| Usługa gwarancyjna | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 63 l/min |
| Przepływ dzielenia | 8-12 l/min |
| Szpule | 1-10 szpul |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny z przekładnią, silnik z przekładnią o dużej prędkości |
| Maksymalna prędkość | Do 2400 obr./min |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Cechy | Wysokie ciśnienie |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy o dużej prędkości, silnik tłokowy osiowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 55cm³/obr |
| Namiar | Standard |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, Maszyny budowlane, Naprawa pomp |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| MOQ | Brak MOQ dla pończoch |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |