| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αναλογική βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Σειρά Sauer PV23 |
| Εφαρμογή | Γεωργικές μηχανές, κατασκευαστικές μηχανές |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Σωληνοειδές - χρησιμοποιημένη κατευθυντική βαλβίδα ελέγχου |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου αντλίας Rexroth, ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Εφαρμογή | Φορτωτής, Εκσκαφέας |
| Συμβατή αντλία | Αντλία της σειράς Rexroth A10VO |
| Υλικό σώματος | Χυτοσίδηρος, Χάλυβας και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου ροής υδραυλικής αντλίας, βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Συμβατή αντλία | Υδραυλική αντλία HAWE |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Εφαρμογή | Επισκευή δομικών μηχανημάτων, Επισκευή εμβόλου αντλίας |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |