| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας Sauer, βαλβίδα ελέγχου αντλίας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων |
| Συμβατή αντλία | Εμβολοφόρος αντλία σειράς Sauer PV22 |
| Υλικό | Χυτός, όλκιμος σίδηρος, χάλυβας, χαλκός και άλλοι |
| Όνομα προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
| Εφαρμογή | Μηχάνημα Κατασκευής, Γερανό πλοίου |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Αντλία Rexroth A11VO45/60/75 |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Κατασκευών, Επισκευή Αντλιών |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| MOQ | Χωρίς MOQ για κάλτσες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων G3/8, σφαιρική βαλβίδα KHB3K |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Εφαρμογή | Έλεγχος ροής υδραυλικού λαδιού |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | χειριστήριο υδραυλικής βαλβίδας ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου 3 καρούλια |
| Μέγιστη ροή | 80 λ/λ |
| Μέγιστη πίεση | 350 μπαρ |
| Ονομαστική διαμέτρου | 13 mm |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου δύο καρούλια, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου τρακτέρ |
| Μέγιστη ροή | 40 λίτρα/λεπτό |
| Εγγύηση | 10 μήνες |
| Εφαρμογή | Γερανός |