| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Sauer Hidrolik Pompa Kontrol Vanası, Pistonlu Pompa Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV22 Pistonlu Serisi Pompa |
| Malzeme | Dökme, Sfero, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | rexroth pompa kontrol vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinası, Gemi Vinci |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO45/60/75 Pompa |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | rexroth pompa kontrol vanası |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, İnşaat Makineleri, Pompa Tamiri |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Adedi | Stoklama için MOQ yok |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik üç yollu küresel vana G3/8、KHB3K küresel vana |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Başvuru | Hidrolik yağ akış kontrolü |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik kontrol vanası joystick, 3 makaralı hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 80 lt/dk |
| Maksimum baskı | 350 bar |
| Nominal çap | 13 mm |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | KHB3K-G3/8 Küresel Vanalar、Yüksek basınçlı üç yollu küresel vana G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Kullanım | Hidrolik 3 yollu küresel vana G1/2 |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | iki makaralı hidrolik kontrol vanası, traktör hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 40 L/DAKİKA |
| Garanti | 10 ay |
| Başvuru | Vinç |