| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Productnaam | Hydraulische pompcontroleaansluiting |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Sauer regelklep hydraulische pomp, regelklep zuigerpomp |
| Toepassing | Bouwmachines, Mijnbouwmachines |
| Compatibele pomp | Sauer PV22-pomp uit de zuigerserie |
| Materiaal | Gegoten, Kneedbaar ijzer, staal, brons en anderen |
| Productnaam | rexroth pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Drukregelklep hydraulische pomp |
| Toepassing | Bouwmachine, scheepskraan |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO45/60/75 Pomp |
| Productnaam | Drukregelklep hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | rexroth pompregelklep |
| Sollicitatie | Bouwmachines, bouwmachines, pompreparatie |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| MOQ | Geen MOQ voor kous |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische driewegkogelkraan G3/8, KHB3K kogelkraan |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Sollicitatie | Regeling van de hydraulische oliestroom |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | joystick voor hydraulische regelklep, hydraulische regelklep met 3 spoelen |
| Maximale stroom | 80 l/min. |
| Maximale druk | 350 bar |
| Nominale diameter | 13 mm |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | KHB3K-G3/8 kogelkranen, hogedruk driewegkogelkraan G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Gebruik | Hydraulische 3-weg kogelkraan G1/2 |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische regelklep met twee spoelen, hydraulische regelklep voor tractoren |
| Maximale stroom | 40 L/min |
| Garantie | 10 maanden |
| Sollicitatie | Kraan |