| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy hydraulicznej Sauer, zawór sterujący pompy tłokowej |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane, Maszyny górnicze |
| Kompatybilna pompa | Pompa tłokowa Sauer PV22 |
| Tworzywo | Odlewy, żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy Rexroth |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
| Zastosowanie | Maszyna budowlana, dźwig okrętowy |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Pompa Rexroth A11VO45/60/75 |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, Maszyny budowlane, Naprawa pomp |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| MOQ | Brak MOQ dla pończoch |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G3/8, zawór kulowy KHB3K |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Aplikacja | Sterowanie przepływem oleju hydraulicznego |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Joystick hydraulicznego zaworu sterującego, 3-szpulowy hydrauliczny zawór sterujący |
| Maksymalny przepływ | 80 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 350 bar |
| Średnica nominalna | 13 mm |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawory kulowe KHB3K-G3/8, wysokociśnieniowy trójdrogowy zawór kulowy G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Stosowanie | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G1/2 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny zawór sterujący z dwiema szpulami, hydrauliczny zawór sterujący ciągnika |
| Maksymalny przepływ | 40 l/min |
| Gwarancja | 10 miesięcy |
| Aplikacja | Dźwig |