| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Όνομα προϊόντος | Κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης, κύλινδρος διαχωριστή κορμών |
| Μπόρε Ντία | έθιμο |
| Ράβδος | έθιμο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Εφαρμογή | για κινητήρα 771D 775D 776D |
| Στοκ | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Κλείστρο σήματος στροφής |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανακατασκευή υδραυλικού κυλίνδρου, υδραυλικού κυλίνδρου εμβόλου |
| Εφαρμογή | Πλατφόρμα εκφόρτωσης |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |