| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Πιλοτική αντλία εκσκαφέα volvo, πιλοτική αντλία εκσκαφέα 9020 |
| Ποιότητα | 100% ανταλλαγή με την αρχική |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Μέγιστη πίεση | MPA 25 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική πιλοτική αντλία, αντλία πιλοτικού γραναζιού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος, Χάλυβας, Μπρούτζος και άλλα |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Πληκτρολογώ | Πλήρως εναλλάξιμα με την αρχική αντλία |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική εμβολοφόρο αντλία, υδραυλική πιλοτική αντλία |
| Βάρος | 3.1 kg |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Κατασκευαστής | Runhe Hydraulics |
|---|---|
| Εκτόπισμα | 25 cm³/r |
| Ρυθμός ροής (@2000 rpm) | 50 λ/λ |
| Ταχύτητα | 2000-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Κατάσταση | 100% καινούργιο |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 15 mL/r |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Δόντια | 13 |
| Γωνία πίεσης | 20 ° |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία, αντλία υδραυλικής φόρτισης εκσκαφέα |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 26 mL/r |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, αντλία πιλοτικού γραναζιού |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Βάρος | 5,6 κλ |
| Ονομαστική μετατόπιση | 16/4,5 mL/r |