| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Logic Valve, Hydraulic Cartridge Valve |
| Εφαρμογή | Υδραυλικές πολλαπλές, πρέσες, βιομηχανικά μηχανήματα, εξοπλισμός αυτοματισμού |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, αλουμίνιο και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 1 2 ιντσών, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 8 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σταθερό κλείδωμα • Ακριβής έλεγχος • Ασφαλές και αξιόπιστο |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | υδραυλική κλειδαριά σε υδραυλικό σύστημα, μπροστινοί και πλαϊνοί κύλινδροι εξέδρας υδραυλικής κλειδα |
| ΠΝ | 32 Mpa |
| Ονομαστικός ρυθμός ροής | 40L/λεπτό |
| Χρήση | υδραυλικές φιάλες |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 κατευθύνσεων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου john deere, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου για διαχωριστή ξύλου |
| Ονομαστική διαμέτρου | 25 χλστ |
| Πακέτο | Κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Χρώμα | Ασήμι |