| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ανίχνευσης φορτίου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Μηχανήματα Μεταλλείων |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου δύο καρούλια, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου τρακτέρ |
| Μέγιστη ροή | 40 λίτρα/λεπτό |
| Εγγύηση | 10 μήνες |
| Εφαρμογή | Γερανός |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Σωληνοειδές - χρησιμοποιημένη κατευθυντική βαλβίδα ελέγχου |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου, ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφείς, Περονοφόρα, Φορτωτές, Γερανοί, Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | χειριστήριο υδραυλικής βαλβίδας ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου 3 καρούλια |
| Μέγιστη ροή | 80 λ/λ |
| Μέγιστη πίεση | 350 μπαρ |
| Ονομαστική διαμέτρου | 13 mm |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων G3/8, σφαιρική βαλβίδα KHB3K |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Εφαρμογή | Έλεγχος ροής υδραυλικού λαδιού |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα υδραυλικού φυσιγγίου, βαλβίδα τροφοδοσίας υγρού |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικά Υδραυλικά |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |