| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Lastafhankelijke klep hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, mijnbouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische regelklep met twee spoelen, hydraulische regelklep voor tractoren |
| Maximale stroom | 40 L/min |
| Garantie | 10 maanden |
| Sollicitatie | Kraan |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Solenoïde - in werking gestelde Richtingcontroleklep |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, industriële uitrusting |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Regelklep, magneetklep |
| Sollicitatie | Graafmachines, vorkheftrucks, laders, kranen, landbouwmachines, industriële uitrusting |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | joystick voor hydraulische regelklep, hydraulische regelklep met 3 spoelen |
| Maximale stroom | 80 l/min. |
| Maximale druk | 350 bar |
| Nominale diameter | 13 mm |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische driewegkogelkraan G3/8, KHB3K kogelkraan |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Sollicitatie | Regeling van de hydraulische oliestroom |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | KHB3K-G3/8 kogelkranen, hogedruk driewegkogelkraan G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Gebruik | Hydraulische 3-weg kogelkraan G1/2 |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulisch patroonventiel, vloeistofkrachtventiel |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, industriële hydraulica |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |