| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Sollicitatie | Originele klep beste vervanging |
| Productnaam | Twee-positie tweeweg hydraulische kogelkraan |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische kogelkraan, 2-weg hogedrukkogelkraan G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Gebruik | tweerichtingskogelklep |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Volvo graafmachine-pilotpomp, 9020 case graafmachine-pilotpomp |
| Kwaliteit | 100% uitwisseling met het origineel |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Maximale druk | MPa 25 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |
| Productnaam | Onderdelenset hydraulische hoofdpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatieset voor hydraulische zuigerpomp, originele vervangende hydraulische zuigerpomponderdelen |
| Waranty | 12 maanden |
| Verpakking Details | karton |
| Sollicitatie | Deeltjes van de hoofdpomp van de graafmachine |