| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | radiale zuigerpomp, hogedrukzuigerpomp |
| MOQ | 1 |
| Kleur | Geel, klantgericht |
| Gebruik | Motorrijder |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Uitwisselbaar met Parker tandwielpomp/PGP stille tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 kg |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | vervangende onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Compatibel onderdeel met zuigerpomp, Komatsu graafmachine hoofdpompset |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Voordeel | Snelle levering, gunstige prijs. |
| Verpakking Details | karton |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Sollicitatie | voor 771D 775D 776D Motor |
| Voorraad | Op voorraad |
| Type | Draai Signaal Schakelaar |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Merknaam | RUNHE |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |