| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Nazwa produktu | Dwupozycyjny dwukierunkowy hydrauliczny zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kulowy, 2-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Stosowanie | Zawór kulowy 2-drogowy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa pilotowa koparki Volvo, pompa pilotowa koparki 9020 |
| Jakość | 100% zamiennik z oryginałem |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Maksymalne ciśnienie | 25 MPa |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Osiowa pompa tłokowa Bosch Rexroth, promieniowa pompa tłokowa Hawe |
| Używać | Zespolony wózek do zrzucania odpadów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Żółty / Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Zestaw części głównej pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zestaw naprawczy głównej pompy tłokowej hydraulicznej, oryginalne części zamienne do pompy tłokowej |
| Waranty | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Aplikacja | Części głównej pompy koparki |