| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου δύο καρούλια, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου τρακτέρ |
| Μέγιστη ροή | 40 λίτρα/λεπτό |
| Εγγύηση | 10 μήνες |
| Εφαρμογή | Γερανός |
| Υλικό σώματος | Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τυπικό ή μη τυπικό | Τυποποιημένη υδραυλική |
| Πίεση λειτουργίας | 31.5MPa |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Πακέτο | Καρτόνι + ξύλινη θήκη |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 63L/min |
| Ροή διαίρεσης | 8-12L/min |
| ΠΑΡΑΡΑΣΤΕΣ | 1-10 κουβάρια |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Εφαρμογή | για κινητήρα 771D 775D 776D |
| Στοκ | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Κλείστρο σήματος στροφής |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 κατευθύνσεων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου kubota, μπλοκ βαλβίδας υδραυλικού ελέγχου |
| Μέγιστη πίεση | 315 μπαρ |
| Ονομαστική διαμέτρου | 20 mm |
| Πακέτο | Κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Όνομα προϊόντος | Αμφίδρομη υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου walvoil, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου parker |
| Πακέτο | Κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Εγγύηση | 10 μήνες |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |