| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 1 2 ιντσών, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 8 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σταθερό κλείδωμα • Ακριβής έλεγχος • Ασφαλές και αξιόπιστο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα δύο θέσεων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης διπλής κατεύθυνσης G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Χρήση | 2-way βαλβίδα σφαιρών |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων G3/8, σφαιρική βαλβίδα KHB3K |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Εφαρμογή | Έλεγχος ροής υδραυλικού λαδιού |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 κατευθύνσεων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου john deere, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου για διαχωριστή ξύλου |
| Ονομαστική διαμέτρου | 25 χλστ |
| Πακέτο | Κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | χειριστήριο υδραυλικής βαλβίδας ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου 3 καρούλια |
| Μέγιστη ροή | 80 λ/λ |
| Μέγιστη πίεση | 350 μπαρ |
| Ονομαστική διαμέτρου | 13 mm |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |