| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 1 2-calowy wysokociśnieniowy zawór kulowy, 3 8 wysokociśnieniowy zawór kulowy |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kluczowe funkcje | Stabilne blokowanie • Precyzyjne sterowanie • Bezpieczne i niezawodne |
| Nazwa produktu | Dwupozycyjny dwukierunkowy hydrauliczny zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kulowy, 2-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Stosowanie | Zawór kulowy 2-drogowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawory kulowe KHB3K-G3/8, wysokociśnieniowy trójdrogowy zawór kulowy G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Stosowanie | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G1/2 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G3/8, zawór kulowy KHB3K |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Aplikacja | Sterowanie przepływem oleju hydraulicznego |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny 3-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór sterujący John Deere, hydrauliczny zawór sterujący do łuparki do drewna |
| Średnica nominalna | 25 mm |
| Pakiet | Pudełko, karton, paleta |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Joystick hydraulicznego zaworu sterującego, 3-szpulowy hydrauliczny zawór sterujący |
| Maksymalny przepływ | 80 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 350 bar |
| Średnica nominalna | 13 mm |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |