| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Ürün Adı | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 1 2 inç yüksek basınçlı küresel vana、3 8 yüksek basınçlı küresel vana |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Anahtar Özellikler | Stabil Kilitleme • Hassas Kontrol • Güvenli ve Güvenilir |
| Ürün Adı | İki Konumlu İki Yollu Hidrolik Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik küresel vana, 2 yollu yüksek basınçlı küresel vana G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kullanım | 2 yollu küresel vana |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | KHB3K-G3/8 Küresel Vanalar、Yüksek basınçlı üç yollu küresel vana G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Kullanım | Hidrolik 3 yollu küresel vana G1/2 |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik üç yollu küresel vana G3/8、KHB3K küresel vana |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Başvuru | Hidrolik yağ akış kontrolü |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Hidrolik 3 Yollu Yüksek Basınç Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | john deere hidrolik kontrol vanası, odun ayırıcı için hidrolik kontrol vanası |
| Nominal çap | 25mm |
| Paket | Kutu, karton, palet |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik kontrol vanası joystick, 3 makaralı hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 80 lt/dk |
| Maksimum baskı | 350 bar |
| Nominal çap | 13 mm |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |