| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Productnaam | Hoge drukKogelklep |
|---|---|
| Trefwoorden | 1 2 inch hogedrukkogelkraan, 3 8 hogedrukkogelkraan |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Belangrijke functies | Stabiele vergrendeling • Nauwkeurige bediening • Veilig en betrouwbaar |
| Productnaam | Twee-positie tweeweg hydraulische kogelkraan |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische kogelkraan, 2-weg hogedrukkogelkraan G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Gebruik | tweerichtingskogelklep |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | KHB3K-G3/8 kogelkranen, hogedruk driewegkogelkraan G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Gebruik | Hydraulische 3-weg kogelkraan G1/2 |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische driewegkogelkraan G3/8, KHB3K kogelkraan |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Sollicitatie | Regeling van de hydraulische oliestroom |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische 3-weg hogedrukkogelkraan |
|---|---|
| Sleutelwoorden | John Deere hydraulische regelklep, hydraulische regelklep voor houtsplijter |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Pakket | Doos, doos, pallet |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | joystick voor hydraulische regelklep, hydraulische regelklep met 3 spoelen |
| Maximale stroom | 80 l/min. |
| Maximale druk | 350 bar |
| Nominale diameter | 13 mm |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |