| Ürün adı | PK400 Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Çan Muhafazası, Flanş muhafazası |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Radyal pistonlu pompa, yüksek basınçlı pistonlu pompa |
| Adedi | 1 |
| Renk | Sarı, Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Motorlu kimse |
| Ürün Adı | Dişli Tipi Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | mini hidrolik dişli pompa, hidrolik dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Siyah |
| özelleştirmek | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa/parker ticari PGP |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Tarım makinesi |
| Örnek | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Akış Kontrol Vanası, Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
| Uyumlu Pompa | HAWE Hidrolik Pompası |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Başvuru | İnşaat Makineleri Tamiri, Pistonlu Pompa Tamiri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Solenoid Kartuş Valfı, Hidrolik Valf |
| Başvuru | Hidrolik manifoldlar, presler, endüstriyel makineler, otomasyon ekipmanları |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, alüminyum ve diğerleri |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik değişken pistonlu pompa, yağ pistonlu pompa |
| Ambalajlama | ahşap kutu |
| Yükseklik | 19.35 inç |
| Uzunluk | 10,48 inç |