| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Silindir, Kaynaklı Silindirler Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı, Kırmızı, Özel |
| Başvuru | Kanal Açma Makinesi, Tarım Makinesi |
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram, Hasat Hidrolik Silindiri |
| Uyumlu Modeller | Hasat, Kamyon Tarım Makinaları |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey işleme | Sert Krom Kaplama |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör Silindiri, Kubota Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Tekerlekli Traktörler, Tarım Makinaları |
| Dış çap | 50-200mm veya Özel |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PGP Debriyaj Pompası/PGP yedek parçaları |
| Malzeme | Dökme demir |
| Özellikler | Yeterlik |
| Uyumlu | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik silindir, çiftlik tarım silindiri |
| Malzeme | 45 Çelik |
| Renk | siyah, sarı, kırmızı, özel |
| Başvuru | Biçerdöver veya Diğer Tarım Makineleri |
| Ürün Adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kaynaklı Hidrolik Silindirler, Sabitlemeli Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Renk | Siyah, Sarı, Kırmızı, Mavi, Özel |
| Uyumluluk Sertifikaları | ROHS |