| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 set |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zwaar uitgevoerde hydraulische cilinder, gelaste cilinders Hydraulische cilinders |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Kleur | Rood, zwart, geel, rood, aangepast |
| Sollicitatie | Slootmachine, landbouwmachine |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ram, hydraulische oogstcilinder |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | hard chroomplateren |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Trekkercilinder, Kubota-cilinder |
| Materiaal | Hoogwaardig staal |
| Sollicitatie | Tractoren op wielen, landbouwmachines |
| Buitendiameter | 50-200 mm of aangepast |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PGP-koppelingspomp/PGP-vervangingsonderdelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Functies | Efficiëntie |
| Verenigbaar | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrauliekcilinder, landbouwcilinder voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45 staal |
| Kleur | zwart, geel, rood, op maat |
| Sollicitatie | Harvester of andere landbouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gelaste hydraulische cilinders, bevestiging van hydraulische cilinders |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Kleur | Zwart, geel, rood, blauw, aangepast |
| Nalevingscertificatie | ROHS |