| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny o dużej wytrzymałości, cylindry spawane Cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Kolor | Czerwony, czarny, żółty, czerwony, niestandardowe |
| Aplikacja | Maszyna do rowów, maszyna rolnicza |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, cylinder hydrauliczny do zbiorów |
| Kompatybilne modele | Zbiory, ciężarówki rolnicze maszyny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Obróbka powierzchni | Twarde chromowanie |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder Kuboty |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Ciągniki kołowe, maszyny rolnicze |
| Średnica zewnętrzna | 50-200 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa sprzęgła PGP/części zamienne PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cechy | Efektywność |
| Zgodny | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder hydrauliczny, cylinder rolniczy |
| Tworzywo | 45 Stal |
| Kolor | czarny, żółty, czerwony, niestandardowy |
| Aplikacja | Kombajn lub inne maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Spawane cylindry hydrauliczne, mocowanie cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Kolor | Czarny, żółty, czerwony, niebieski, niestandardowy |
| Certyfikaty zgodności | ROHS |