| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Elektronik Ekipman, Endüstriyel Otomasyon |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | KHB3K-G3/8 Küresel Vanalar、Yüksek basınçlı üç yollu küresel vana G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Kullanım | Hidrolik 3 yollu küresel vana G1/2 |
| Ürün Adı | İki Konumlu İki Yollu Hidrolik Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik küresel vana, 2 yollu yüksek basınçlı küresel vana G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kullanım | 2 yollu küresel vana |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |