| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa dzwonu hydraulicznego, obudowa adaptera silnika-pompy |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, aluminiowa pokrywa dzwonka |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa dzwonu hydraulicznego, pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, żeliwna pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego PK400 |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa dzwonu hydraulicznego, obudowa kołnierza |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Lekki wspornik pompy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik pompy hydraulicznej, aluminiowa osłona dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik pompy hydraulicznej, aluminiowa osłona dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |