| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker dişli pompası, pgp pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| özelleştirmek | Sağlamak |
| Uyumlu | %100 |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa/parker ticari PGP |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Tarım makinesi |
| Örnek | Evet |
| Ürün Adı | Satış Sonrası Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | permco hidrolik dişli pompa, Püskürtme dişli pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker dişli pompası/PGP sessiz dişli pompasıyla değiştirilebilir |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 kg |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |