| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa çeşitleri, yüksek basınçlı hidrolik dişli pompa, rexroth hidrolik dişli pompa |
| Maksimum nominal basınç | 245bar |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız Aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Değiştirme Kiti |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa yedek Parçaları 、 Pistonlu Pompa Parçaları Değiştirildi |
| Hizmet | Evet, teknik destek sağlayın |
| Parça | Silindir bloğu, valf plakası vb. |
| Uyumlu | Evet, orijinaliyle %100 değiştirildi |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Yedekleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Hidrolik Pompa Tamir Takımı |
| Hizmet | Teknik destek sağlayın |
| Kalite | % 100 orijinalle uyumlu |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | eşmerkezli hidrolik dişli pompa, endüstriyel dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç | 20-25MPA |
| Örnek | Evet |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Başvuru | 771D 775D 776D Motor için |
| Stoklamak | Stokta var |
| Tip | Dönüş sinyali anahtarı |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | ticari intertech parker ticari dişli pompalar/parker dişli pompa yapılandırıcısı |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Hidrolik Sistem |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |