| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Productnaam | Vervangingsset voor hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pomp, onderdelen van zuigerpomp verwisseld |
| Dienst | Ja, bied technische ondersteuning |
| Deel | Cilinderblok, klepplaat, etc |
| Verenigbaar | Ja, 100% verwisseld met het origineel |
| Productnaam | Reserveonderdelen voor hydraulische zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Aftermarket hydraulische pomponderdelen, reparatieset voor hydraulische pomp |
| Dienst | Bied technische ondersteuning |
| Kwaliteit | 100% compatibel met origineel |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Hydraulische externe tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | concentrische hydraulische tandwielpomp, industriële tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Druk | 20-25MPa |
| Steekproef | Ja |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Sollicitatie | voor 771D 775D 776D Motor |
| Voorraad | Op voorraad |
| Type | Draai Signaal Schakelaar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | commerciële intertech parker commerciële tandwielpompen/parker tandwielpompconfigurator |
| aanpassen | JA/OEM |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Hydraulisch systeem |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |