| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | commerciële intertech parker commerciële tandwielpompen/parker tandwielpompconfigurator |
| aanpassen | JA/OEM |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Hydraulisch systeem |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Uitwisselbaar met Parker tandwielpomp/PGP stille tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 kg |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Bouwmachines, industriële apparatuur |
| Verplaatsing | 180 cm3/omwenteling |
| Rotatie | Beide richtingen |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Yuken zuigerpomp, dubbele zuigerpomp |
| Type | Axiale zuigerpomp met variabele verplaatsing |
| Verplaatsing | 74cc/omw |
| Hoogte | 10 inch |
| Productnaam | Externe reductiemotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische reductiemotor, reductiemotor met hoog koppel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Heftoestel |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | OMR hydraulische motor, snelle hydraulische motor met laag koppel |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Maatwerk | Ja |
| Verpakking | Kartonnen doos |