| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα δύο θέσεων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης διπλής κατεύθυνσης G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Χρήση | 2-way βαλβίδα σφαιρών |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλίες vikings, αντλία εμβόλου άξονα |
| Έκδοση φλάντζας | UNI (3 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 40 ec/rev |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία περιστροφικού εμβόλου, εμβολοφόρος αντλία rexroth |
| Έκδοση φλάντζας | ISO (4 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 80 cc/στροφ |
| Ταχύτητα | 800-1300 rpm/min |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία μεταβλητού εμβόλου, αντλία εμβόλου λαδιού |
| Συσκευασία | ξύλινο κουτί |
| Υψος | 19,35 ίντσες |
| Μήκος | 10,48 ίντσες |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Γραναζωτή αντλία περονοφόρου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντιμετώπιση προβλημάτων αντλίας γραναζιού θετικού μετατόπισης/αντλίας γραναζιών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτόπισμα | Προσαρμόσιμο |
| Σύμφωνος | Διάφορα Περονοφόρα Υδραυλικές Αντλίες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος κινητήρας, Υδραυλικός κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 56 cm³/στροφ |
| Ονομαστική ροπή | 356 N・m |