| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ανίχνευσης φορτίου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Μηχανήματα Μεταλλείων |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
|---|---|
| Συντήρηση | Περιοδικός Έλεγχος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Εξωτερική γραναζωτή αντλία/Υδραυλική γραναζωτή αντλία Parker |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο/προσαρμογή |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία με γρανάζια parker, αντλία pgp |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Προσαρμογή | Προμηθεύω |
| Σύμφωνος | 100% |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας, τσιμούχα λαδιού υδραυλικού κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-3000 σ.α.λ |
| Αρχή | Υδραυλική δύναμη |
| Χρήση | Μηχανήματα κατασκευής |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, Υδραυλικός Κινητήρας Υψηλής Ταχύτητας |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Μηχανήματα εξόρυξης και ανασκαφής |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Κωδικός Hs | 8413602290 |