| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yük Algılama Valfi |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Tarım Makineleri, Maden Makineleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Dış Dişli Pompa/Parker hidrolik dişli pompa |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker dişli pompası, pgp pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| özelleştirmek | Sağlamak |
| Uyumlu | %100 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Hs Kodu | 8413602290 |