| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy hydraulicznej |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, maszyny górnicze |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
|---|---|
| Konserwacja | Przegląd okresowy |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zewnętrzna pompa zębata/hydrauliczna pompa zębata Parker |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny/Dostosowanie |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata Parkera, pompa pgp |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Dostosuj | Dostarczać |
| Zgodny | 100% |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny, uszczelka olejowa silnika hydraulicznego |
| Zakres prędkości | 400-3000 obr./min |
| Zasada | Moc hydrauliczna |
| Używać | Maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Kod Hs | 8413602290 |