| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie lub niestandardowe |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder łyżki, Cylinder drążka, Cylinder ramienia |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Chromowane |
| Typ mocowania | Kolczyk, kołnierzyk lub inny |
| Średnica cylindra | 40 mm - 380 mm lub niestandardowe |
| Długość udaru | 50 mm - 2000 mm lub niestandardowe |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Długość udaru | 150–2500 mm lub niestandardowe |
| Typ mocowania | Czop, kolczyk, kołnierz lub inny |
| Typ cylindra | Cylinder teleskopowy |
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |