| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verchromen of op maat |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Emmercilinder, Stickcilinder, Armcilinder |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Geplateerd Chrome |
| Montagetype | Oorbel, Flens of iets anders |
| Cilinderdiameter | 40 mm - 380 mm of aangepast |
| Slaglengte | 50 mm - 2000 mm of aangepast |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
|---|---|
| Slaglengte | 150–2500 mm of op maat |
| Montagetype | Tap, oorbel, flens of andere |
| Cilindertype | Telescopische cilinder |
| Cilinderdiameter | 150-220 mm of aangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder heffen/hydraulische stuurcilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |