| Productnaam | Gravingsmachinecilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Giekcilinder, armcilinder |
| Sollicitatie | Rupsgraafmachines Hydraulische cilinders, Graaflaadmachines Hydraulische cilinders |
| Verenigbaar | 100% uitwisselbaar |
| Kleur | Zwart/GeelAangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor vorkheftrucks, hydraulische cilinders voor graafmachines |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor zaaimachine |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor zaaimachine, hydraulische cilinders van graafmachines, hydraulische cili |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Tractorcilinder, oogstmachinecilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 set |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| testrapport van machines | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Dump trucks |
|---|---|
| testrapport van machines | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |