| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 set |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Stroom | Hydraulisch |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Ijzer |
| Standaard | Norm, andere |
| Structuur | Zuigercilinder |
| Maximale slag | 1260 mm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |