| Ürün Adı | Tarımsal Çok Kademeli Teleskopik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ahşap Ayırıcı Silindir 、 Tarım Ekipmanları Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindirler |
| İnme uzunluğu | 5cm-1000oomm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, vb. |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 TAKIM |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Güç | Hidrolik |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Ütü |
| Standart | Standart, Diğer |
| Yapı | Piston silindiri |
| Maksimum inme | 1260mm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |