| Nazwa produktu | Rolnicze wielostopniowe cylindry teleskopowe |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder rozłupujący drewno, sprzęt rolniczy Wielostopniowe teleskopowe cylindry hydrauliczne |
| Długość udaru | 5 cm-1000oomm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa itp. |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Moc | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Moc | Hydrauliczny |
|---|---|
| Materiał korpusu | Żelazo |
| Standard | standardowe, inne |
| Struktura | Cylinder tłokowy |
| Maksymalny udar | 1260 mm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |